Новини

Соціум

Парк культури

Парк культури

Парк культури може перетворитися на Діснейленд, – Завадович

Середа, 3 серпня 2016, 13:19

У Львові Парк культури масово забудовують атракціонами та ресторанами.

Про це повідомив Варіантам заступник директора з освітньо-виховної та рекреаційної діяльності парку "Знесіння", колишній директор (1991-2013) цього парку Олександр Завадович.

"Парк культури насичувати розвагами, з одного боку, начебто природньо. Однак є питання до тих ініціатив у співвідношенні до території. Адже концентрація тих послуг на одиницю площі така, що ми скоро матимемо ніби штучно зліплений з пазлів "Діснейленд", де вже не буде місця парку як парку", – наголосив Олександр Завадович.

За його словами, зараз для проведення автомобільної дороги до кінотеатру "Дружба" у парку вирубали дерева. 

"Колись, у часи, коли земля належала лише державі, була тенденція: периметральні вулиці, що примикали до парку, умовно виконували функцію його меж. Могла б бути інфраструктура для туриста, але яка не влазить у сам парк. А зараз довкола парків будують магазини одягу, побутової техніки. Парк повинен мати зонування: зона тихого відпочинку, активного, господарська. Якщо б межами парку були вулиці, то не було б суперечки щодо переділу земель, дозволів", – заявив Олександр Завадович.

Щодо ресторанів у парках, то, як вважає Завадович, вони не є чимось поганим, однак відвідувачі хочуть припаркувати своє авто саме біля будівлі.

"В нас є така манія: до місць відпочинку їдуть автівкою, виходять з дверей, а на ногах вже є лижі, щоб одразу їхати. Це нескромно та незаконно. Автомобілі – це загазованість, яка заважає відпочиваючим. Це зварйована ідея –паркуватись у місцях відпочинку", – додав Завадович.

прочитати повний текс розмови з Олександром Завадовичем можна тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.