Новини

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Реформи в Україні спонукають громадян виїжджати в інші держави, – Цимбалюк

П'ятниця, 27 січня 2017, 11:38, Прес-реліз

Українці відчувають негативний ефект від проведення чинною владою так званих реформ. Особливо гостро «ігри у реформування» позначаються на гаманцях українців.

Про це заявив голова «Батьківщини» Львівщини Михайло Цимбалюк під час ефіру програми «Вечір у Львові» на ТРК «Львів», повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«Постійне коливання курсу долара негативно позначається не лише на українській економіці, а й на добробуті пересічного українця. Також не надто схвально українці сприйняли урядову реформу про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень. Не всі підприємці були готові до такої новації», – зазначає Михайло Цимбалюк.

За словами очільника «Батьківщини» Львівщини, найбільше так зване «підвищення мінімалки» відчули малі та середні підприємства. Зокрема, масово почали закриватися ті підприємці, які були на єдиному податку.

«Зараз підприємці почали думати як «обійти» реформу. Аби не сплачувати непідйомні податки з зарплати працівників масово переводять на півставки, домовляються про договірну форму оплати. Таким чином скорочень робочих місць в країні найближчим чином не оминути», – зауважує Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини наголошує, що загалом внаслідок низки реформ влади зменшується купівельна спроможність українців, а як наслідок з міст та сіл люди масово виїжджають на заробітки за кордон.

«Реформи нашої влади відбивають бажання українців працювати у своїй державі, а спонукають виїжджати в сусідні країни», – підсумував Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.