Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Захід ресурс плюс

Захід ресурс плюс

П'ятниця, 17 лютого 2017, 19:18

Підлеглі Гречаника розішлють запити щодо сортування сміття біля Рясного

Департамент екології ЛОДА дізнаватиметься про отримані "Захід ресурс плюс" документи для можливості сортування сміття на території "Львівхімсільмашу".

Про це сьогодні на зустрічі керівництва ТзОВ "Захід Ресурс Плюс" з активістами Рясного, Білогорщі, Рясної-Руської та головю ГО "Соціальний захист населення та учасників АТО" Лесею Турашвілі заявив начальник відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами департаменту екології Львівської ОДА Назар Сорока. 

Так, за словами чиновника, ТзОВ "Захід Ресурс Плюс" представило реєстрову картку об'єків утворення і переробки відходів, повідомило Департамент екології, що воно збирається переробляти тверді побутові відходи у певній кількості. Він зазначив, що така реєстрова картка Тє документом, що реєструє підприємство у Міністерстві екології, як таке, що може обробляти відходи.

Назар Сорока роз'яснив:"Якщо берем згідно чинного законодавства, то перш ніж підприємство запрацює, мусять бути громадські слухання, після них – висновки про те що саме має перероблятись. Є ліцензія на утилізацію відходів небезпечних (перший, другий, третій клас), але тверді побутові відхди не відносяться до класу небезпечних. Є державний класифікатор відходів, де зазначено які відходи є небезпеними, а які – малонебезпечниими. До небезпечних відносяться акумулятори, масла, ртутні лампи й батарейки. Решта відходів – малонебезпечні. Для них ліцензії не потрібно."

Він додав, що санітарні зони, де можна облаштовувати певні підприємства визначає Держспоживслужба.

Також Назар Сорока повідомив, що Департамент екології та природних ресурсів надішле запити у інші служби, що займаються наданням погоджувальних документів (Державну екологічну інспекцію, Держспоживслужбу). За його словами відповідь буде за два тижні.

Нагадаємо, що ЛКП "Львівспецкомунтранс", що встановило обладнання для пресування сміття у одному з ангарів також на території "Львівхімсільмашу", не зверталось до Департаменту екології та природніх ресурсів ЛОДА для отримання документів на таку діяльність.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.