Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

115 мешканців Львівщини визнали бійцями-добровольцями АТО

Вівторок, 4 липня 2017, 16:31

Визнані бійці-добровольці отримують 3000 грн одноразової грошової допомоги.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Уже 115 мешканців Львівської області отримали офіційне звання бійця-добровольця. Їм видали відповідні посвідчення та надали одноразову грошову допомогу у розмірі 3000 гривень.

Для визнання бійцем-добровольцем АТО особа повинна надати пакет документів – із переліком можна ознайомитись тут.

Подані особою документи розглядаються на найближчому засіданні комісії, але не пізніше, ніж у місячний строк після подачі документів.

Зазначимо, бійцем-добровольцем АТО, згідно з встановленим Порядком, може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів та брали безпосередню участь у бойових діях.

Нагадаємо, у вересні 2016 року добровольчі батальйони зі Львівщини зібрались на пікет під обласною радою і вимагали від депутатів визнати їх учасниками АТО. Тоді ж депутати і визнали добровольців, які не увійшли до ЗСУ або Нацгвардії, учасниками бойових дій на Сході України.

Для цього створили спеціальну комісію, яка і мала вирішувати, чи давати віськовому-добровольцю звання учасника АТО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.