Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

комунальні стоматологи

комунальні стоматологи

Четвер, 3 серпня 2017, 17:38653

Муніципали охоронятимуть львівські комунальні стоматології

Муніципальна дружина забезпечуватиме громадський порядок у львівських комунальних стоматологіях.

Про це йдеться в розпорядженні львівського міського голови № 364 від 2 серпня.

Документом доручено забезпечення цілодобової варти комунальних закладів охорони здоров’я. Відтак наглядатимуть за трьома комунальними стоматологічними поліклініками Львова, а саме: 3-тьою (на вулиці Петлюри 17), 4-тою (на Симоненка 6-а) та 5-тою (що знаходиться на Замарстинівській 39). Також документом доручено управлінню охорони здоров’я львівської міської ради доручено  укласти договори з ЛКП “Муніципальна дружина“ про забезпечення цілодобової охорони комунальних закладів охорони здоров’я. Відповідальність за це покладено на начальника управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Володимира Зуба.

Також управлінню безпеки Львова доручено клопотати перед Головним управлінням Національної поліції у області та Управлінням патрульної поліції у місті задля отримання допомоги у цілодобовій охороні комунальних медичних установ. За це відповідатиме начальник управління безпеки Львова Юрій Діль.

Нагадаємо, у лютому цього року комунальні стоматологічні поліклініки міста перетворили у комунальні некомерційні стоматологічні підприємства. Внаслідок цього рішення медики проводили акцію протесту, вимагали скасувати його. Зауважимо, що участь у пікеті брали працівники саме цих трьох стоматологій, які віднині охоронятимуть.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: