Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львіввугілля

Львіввугілля

Четвер, 30 листопада 2017, 12:381260

Комісія встановила причину нещасного випадку на шахті "Лісова"

Через невиконання інструкцій з охорони праці та посадових обов’язків керівництва шахти "Лісова" – постраждали двоє гірників.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держпраці у Львівській області.

Комісія управління Держпраці Львівщини завершила спеціальне розслідування нещасного випадку, який стався 26 жовтня 2017 року на відокремленому підрозділі "Шахта "Лісова" ДП "Львіввугілля". Тоді постраждали двоє гірників.

Як з'ясували у Держпраці, нещасний випадок трапився через відшарування та обрушення порід покрівлі внаслідок знаходження 183 розвідувального штреку в зоні опорного гірничого тиску.

"Роботи по відновленню вибитого кріплення велися з порушенням "Технологічної проектної документації проведення та кріплення 183 розвідувального штреку пл. n7 н "Сокальський". Потерпілі встановлювали рами постійного кріплення удвох, а ці роботи повинні були виконувати чотири гірники. Роботи виконувалися за відсутності особи технагляду дільниці", – наголосили в управлінні Держпраці.

Відтак, комісія запропонувала притягнути до дисциплінарної відповідальності в.о. помічника начальника дільниці підготовчих робіт та гірничого майстра дільниці підготовчих робіт попередньої зміни.

Також запропоновано звільнити із посади ще гірничого майстра дільниці підготовчих робіт, який безпосередньо керував роботами на зміні.

Нагадаємо, 30 жовтня, на поверхні шахти "Лісова" загинув шахтар.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: