Новини

Політика

"Полімінерал" у Стебнику

"Полімінерал" у Стебнику

Рудник стебницьного Полімінералу планують консервувати

Середа, 27 грудня 2017, 11:37

Також провалля у Стебнику пропонують віднести до категорії надзвичайної ситуації.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У результаті засідання робочої групи щодо забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища, було вирішено віднести провалля, яке утворилося на території ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал" до категорії надзвичайної ситуації.

А також робоча група працює над концепцією розробки нового проекту консервації рудника №2, де утворилося провалля.

Окрім цього у Дрогобицькому районі було вирішено збудувати напірний каналізаційний колектор від районної каналізаційної станції Стебника до районних каналізаційних очисних споруд.

Наразі КП "Дрогобичводоканал2 має укласти угоду з спеціалізованою організацією на розробку гірничо-геологічного обґрунтування для підготовки альтернативних ділянок для виносу магістрального водогону Гірне – Дрогобич та розробити ПКД на будівництво напірного каналізаційного колектора.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з розслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу".

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн. Також поблизу утвореного провалля змінили русло річки аби запобігти ймовірним проваллям.

Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.