Новини

Соціум

щеплення

щеплення

babyzzz.ru

У Львові від кору вакцинували більше 2000 дітей

П'ятниця, 19 січня 2018, 12:28

Завтра в усіх поліклініках Львова кабінети щеплень працюватимуть з 9:00 до 15:00 год.

Про це повідомила прес-служба Львівської мсіької ради.

За останні кілька днів у Львові щеплення від кору зробили 2 062 дітям.

"Науковці говорять, що єдиним засобом, який може зупинити епідеміологічний процес, є вакцинація. Тому ми усіх закликаємо, в першу чергу, батьків, діти яких невакциновані, або вакциновані 1 раз, обов’язково звернутись до сімейних лікарів, педіатрів, у кабінети щеплень, щоб зробити щеплення дітей. Якщо у вашої дитини одна вакцинація, треба звернутись і пройти другу вакцинацію, і ви отримаєте захист дитини від захворювання. Якщо дитина не була щеплена, треба звернутись, пройти перше щеплення, і через місяць пройти друге. Якщо ваша дитина нещеплена і перехворіла, то вакцинацію можна не робити, бо імунітет вже виробився",  зазначив начальник управління охорони здоров’я міської ради Володимир Зуб.

Зазначимо, через спалах кору на Львівщині, у суботу, 20 січня, кабінети щеплень працюватимуть в усіх у поліклініках міста з 9:00 до 15:00 год.

Нагадаємо, епідемію кору офіційно зафіксували на Львівщині 15 січня

Через спалах кору в освітніх закладах області, де зафіксували бодай один випадок захворювання на кір, зимові канікули продовжили до 22 січня. А після виходу з канікул невакцинованим від кору дітям обмежать доступ до шкіл та садочків.

У лікарнях Львова через кір заборонили візити у реанімацію, стаціонарні відділення, а також обмежили партнерські пологи. Також вчора Андрій Садовий заявляв, що карантин у школах Львова через кір не запроваджуватимть.

Все, що потрібно знати, аби вберегтися від кору, можна дізнатися тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.