Новини

Інфраструктура

очисні споруди

очисні споруди

Четвер, 1 березня 2018, 17:00789

Львівським підприємствам пропонують інвестувати у модернізацію систем стоків

НЕФКО профінансує проекти, спрямовані на очищення стічних вод та підвищення енергоефективності львівських підприємств.

Про це повідомляють організатори семінару "Енергоефективність, ресурсоефективність та досягнення екологічних норм очистки стічних вод промислових підприємств".

У січні Північна Екологічна Фінансова Корпорація (NEFCO) запустила інвестиційну програму для підприємств, що є клієнтами ЛМКП "Львівводоканал", спрямовану на модернізацію систем очистки стічних вод і впровадження енергоефективних проектів на підприємствах у Львові.

Програма передбачає розробку індивідуальних інвестиційних планів для 10 підприємств. Інвестиційні плани мусять бути спрямованими на енергоефективність та\або очистку стічних вод. Підготовка інвестиційних планів фінансується Шведським Агентством Міжнародного Розвитку (SIDA).

"Ця ініціатива є частиною довгострокової стратегії, націленої на покращення
загальної екологічної ситуації в регіоні, адже місцеві водойми безпосередньо пов’язані з водоймами північних країн," – пояснюють організатори.

Проект "Консультування підприємств щодо енергоефективності", що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) пропонує додаткові заходи з розбудови спроможності підприємств у форматі тренінгів. Тренінги матимуть на меті допомогти компаніям підвищити енергоефективність процесу виробництва.

Для того, щоб взяти участь у тренінгах проекту GIZ та подати заявку на отримання інвестиційного плану, львівські промислові підприємства повинні заповнити анкету та опитувальник. Інвестиційні плани будуть розроблені австрійською інжиніринговою компанією та включатимуть:
- аналіз потенційних інвестицій в ресурсоефективність з особливою увагою приділеною
проектам щодо очистки стічних вод та енергоефективності;
- аналіз найбільш інвестиційно привабливих комплексних заходів;
- рекомендації  щодо реалізації інвестиційної програми.
Остаточний вибір заходів буде розроблено спільно з підприємствами, адже необхідно
переконатися, що індивідуальні потреби та стратегії кожного з підприємств в
інвестиційному плані враховано.

6 березня GIZ спільно з Львівською міською радою організовує семінар
"Енергоефективність, ресурсоефективність та досягнення екологічних норм очистки стічних вод промислових підприємств". На заході компанії більше дізнаються про можливості співпраці з NEFCO та GIZ, а також почують про Мережі енергоефективного навчання (LEEN) і найкращі практики з підвищення ефективності виробничих процесів.

До участі у заході запрошуються львівські підприємців з різних секторів (особливо з секторів виробництва продуктів харчування та напоїв, неметалевих будівельних матеріалів, машинобудування, та ін.) Додаткова інформація за посиланням.

Нагадаємо, що торік у Львові підписали  Меморандум про розбудову і модернізацію системи відведення та очистки стічних вод разом із здійсненням відповідних інвестицій. А у 2016 році міська рада підписала договори-гарантії з ЄБРР та НЕФКО щодо модернізації очисних споруд.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->