Новини

Соціум

пл. Ринок, 35

пл. Ринок, 35

Євген Наконечний

Вівторок, 13 березня 2018, 12:341268

Металеві каркаси серед площі Ринок: як у Львові готуються до сезону літніх майданчиків

Громіздку металеву конструкцію для майбутнього літнього майданчика на площі Ринок, 35 у міськраді назвали риштуванням, необхідним для ремонту фасаду.

Як повідомив на Facebook-сторінці гарячої лінії міста Львова Євген Наконечний, кілька днів тому на площі Ринок, 35, де розташований бар "Мушлі", вже встановили міцні металеві каркаси для облаштування літнього майданчика.

Зазначимо, літні майданчики у Львові заклади громадського харчування повинні встановлювати відповідно до затвердженого Порядку встановлення літніх майданчиків.

Водночас як зауважив львів'янин Маркіян Баран, таку металеву конструкцію, що встановлена із порушенням вимог, тут облаштовують вже третій рік поспіль.

Справді, встановлена нещодавно на пл. Ринок, 35 металева конструкція є майже ідентичною літньому майданчику бару "Мушлі", який встановлювали ще у 2015 році.

(дані Google maps за 2015 рік)

У свою чергу представники міської ради зазначили, що згідно з даними Галицької райадміністрації, на площі Ринок, 35 складають не майбутній літній майданчик, а риштування для ремонту фасаду будинку, що є дозволено. Відтак встановлення цієї металевої конструкції є "у правовому полі".

"А щодо дозволу встановлення саме такого фасаду, то начальник комунального відділу Галицької райадміністрації Ігор Савка повідомив, що про порушення йому невідомо", – йдеться в одній із відповідей міської ради на сторінці у Facebook.

Відтак представники міської ради порекомендували львів'янам, які занепокоєні встановленням цього металевого каркасу, звернутися у ЦНАП із запитом щодо "перевірки законності встановлення саме такого риштування".

Зазначимо, бар "Мушлі" на пл. Ринок, 35 входить у мережу ресторанів ресторатора Дмитра Борисова.

Нагадаємо, минулого року на території Галицького району міста функціонував 261 літній майданчик. Серед них, за даними міськради, лише 19 майданчиків встановили самовільно, згодом їх демонтували.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->