Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

Львівська міська рада

П'ятниця, 20 квітня 2018, 17:401033

Львівські депутати хочуть почитання християнської етики в Україні

Міська рада звернеться до Міністерства освіти і науки України з проханням ввести викладання релігійних предметів у навчальних закладах.

За відповідне звернення ініційоване фракцією ВО "Свобода" вчора під час вечірнього засідання проголосували 36 депутатів міської ради.

"Зважаючи на численні звернення релігійних організацій, просимо: запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий предмет "Християнську етику"; формувати християнський світогляд при викладанні всіх християнських дисциплін, особливо природничого спрямування; відновити обов’язкове викладання предмету "Релігієзнавство", запровадити у всіх навчальних закладах усіх рівнів акредитації спецкурси: "Християнська філософія", "Християнська психологія та педагогіка", "Християнська соціологія", – йдеться у зверненні.

Додамо, що аналогічне звернення цього тижня прозвучало у Львівській обласній раді, однак не отримало більшості голосів. Зауважимо, що з 2016-2017 навчальному року на Львівщині вивчення предмета "Основи християнської етики" в 1-11 класах є обов'язковим.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: