Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Поліція у Львові стала на бік шахраїв

Поліція у Львові стала на бік шахраїв

kp.ua

Вівторок, 24 квітня 2018, 20:181172

Поліція у Львові стала на бік шахраїв – ЗМІ

Співробітники Національної поліції Львівської області забезпечують силову підтримку незаконного захоплення 60 га орних земель на території Чанижської сільської ради.

Про це повідомляють Українські новини з посиданням на "Комсомольська правда в Україні".

Згідно з матеріалами, які потрапили в розпорядження видання, 3 громадянина Туреччини за підтримки співробітників національної поліції 23 квітня 2018 року намагалися захопити сільськогосподарські землі, які належать ТОВ "Захід Агро Львів". Керував силовою операцією начальник Буського районного відділення поліції Олександр Марушкевич, підлеглий керівника Львівської обласної поліції Валерія Середи.

 

Схема рейдерського захоплення ідентична більшості подібних ситуацій. ТОВ "Агролан Захід", яка через "прокладку" належить 3 громадянам Туреччини - Караахметоглу Емре, Четинджевиз Ихсану та Четинджевиз Онуру, орендує 25 га землі поруч із землею ТОВ "Захід Агро Львів". За підтримки представників національної поліції без будь-яких законних підстав рейдери вирішили розширити розмір ділянки за рахунок землі сусідньої ТОВ "Захід Агро Львів".

 

Це не перший випадок, коли національна поліція у Львівській області, під керівництвом Валерія Середи, втручається у суперечки, підтримуючи одну з сторін. Два тижні тому ЗМІ повідомляли про звернення громадянина України до Прокуратури за фактом побиття співробітниками поліції при схожих обставинах.

Раніше, під час одного з рейдів Національної поліції у Львівській області у незаконному гральному закладі загинув молодий чоловік. Згідно з інформацією, цей гральний заклад продовжує функціонувати, але змінив власників.

Керівник Львівської обласної поліції Валерій Середа, відмовився коментувати що відбувається. За всіма трьома епізодами постраждалі звернулися до Прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: