Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

бібрка

бібрка

bibrka-rada.gov.ua

Четвер, 26 квітня 2018, 16:58

"Наш край" розпочав процедуру позбавлення мандата депутата міськради

Партія “Наш Край” розпочала процес позбавлення Ореста Краєвського депутатського мандата Бібрської міської ради.

Про це повідомила прес-служба ЛОО "Наш край". 

“До нас звернулися представники Бібрської громади з проханням розглянути питання доцільності перебування Краєвським О.Й. депутатом Бібрської міської ради як такого, що не виконує своїх повноважень”, – зазначив голова виконкому Львівської обласної організації політичної партії “Наш край” Орест Матвіїшин.

На зустрічах з виборцями і Бібрським міським головою було виявлено, що депутат Краєвський О.Й. не звітує перед виборцями про свою діяльність, не інформує їх щодо виконання передвиборчої програми, не відвідує засідань сесій міської ради та відмовився від участі у роботі постійних комісій ради.

Тим самим депутат Краєвський О.Й. порушив ст. 10 та 18 Закону України «Про статусів депутатів місцевих рад», яка зобов`язує:

1) не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців;

2) додержуватися Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, регламенту ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності ради та її органів.

Разом з тим Краєвський О.Й. уклав політичну угоду з Львівською обласною організацією політичної партії «Наш Край», де взяв на себе відповідні зобов`язання.

Відповідно до політичної угоди Краєвський О.Й., як депутат зобов`язувався регулярно звітувати перед виборцями, всебічно і послідовно відстоювати інтереси територіальної громади та інше. У разі невиконань умов даної угоди, Краєвський О.Й. зобов`язувався добровільно скласти повноваження депутата місцевої ради.

Враховуючи вищенаведене, Львівська обласна організація політичної партії «Наш Край» надіслала звернення голові Бібрської міської ради з проханням ініціювати на черговій сесії питання припинення повноважень депутата Бібрської міської ради Краєвським О.Й.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.