Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

акція протесту

акція протесту

ФБ Зінкевича

Четвер, 19 липня 2018, 11:41

Львів'яни виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій

Майже усі учасники громадських слухань із спорудження сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій проголосувати проти цього.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора у Львові відбулося громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Із 352 усіх зареєстрованих учасників слухання проти будівництва заводу на цій вулиці проголосували 325 людей.

За словами Зінкевича, мешканці вулиць, прилеглих до парку "Знесіння" та очисних споруд міста, просять спочатку відремонтуати і доробити очисні споруди, здійснити повний ремонт інфрастуктури району і вирішити  транспортні проблеми.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року міська рада визначила місце для сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Цю ділянку під будівництво заводу запропонувала французька компанія Egis, що працювала над проектом стратегії поводження зі сміттям у Львові.

А квітні 2018 року депутати Львівської міськради погодили отримання кредиту від Європейськго банку реконструкції та розвитку у 25 мільйонів євро. Доходи з майбутнього заводу також використовуватимуть на повернення кредиту.

У червні ЄБРР оголосив закупівлю на будівництво муніципальних установок для механічного та біологічного очищення твердих побутових відходів у Львові, замовником якого є ЛКП "Зелене місто", хоча станом на 4 червня, це ЛКП не вклалося в терміни з проектування сміттєкомплексу на вулиці Пластовій.

Також наприкінці червня минулого року мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво цього комплексу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.