Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

АВЕ-Львів

П'ятниця, 5 жовтня 2018, 11:29

АВЕ Львів продовжує перевантажувати сміття на вулиці Північній майже два місяці

АВЕ-Львів

Львівська міськрада дозволила перевізнику "АВЕ Львів" користуватися перевантажувальним майданчиком на вул. Північній, 1 до 19 жовтня.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради продовжив перевізнику "АВЕ Львів" термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній у Львові. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відтак, компанія користуватиметься майданчиком і перевантажуватиме сміття з сміттєвозів на великі вантажівки з подальшим вивозом його на сміттєзвалища області з 5 жовтня до 19 жовтня включно.

Ще 14 вересня директор компанії Олег Гайовишин просив у міськради дозволу продовжити перевантажувати тут ще місяць, однак члени виконкому відмовили йому. За їхніми словами, після закінчення терміну превантаження сміття на станції, у Львівській міській раді зможуть знову розглянути звернення компанії про продовження терміну користування нею.

Нагадаємо, з 1 вересня у Львові на вул. Північній, 1, де є пункт для перевантаження сміття, були встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. 5 та 14 вересня на виконкомі міськради компанії дозволили  перевантажувати сміття тут ще декілька днів, аби за цей час знайти інше місця для перевантаження.

Наприкінці серпня пункт перевантаження сміття на вулиці Північній повністю очистили. Раніше виконавчий комітет Львівсьої міськради вирішив, що до 31 серпня діяльність із перевантаження сміття на вул. Північній мусить бути припинена. 

Через це звалище сміття був ризик для нормальних зльоту і посадки літаків. Зокрема, 24 липня з технічних причин скасували авірейси до Єгипту: в Хургаду, Шарм-ель-Шейх.

Додамо, ще у серпні 2017 року перевізник "АВЕ-Львів" визнав свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак Львівська ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.