Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Монумент Слави

Монумент Слави

Понеділок, 17 грудня 2018, 17:01

У Львові демонтують аварійну стелу Монументу Слави

Львівська міськрада підписала угоду з підрядником на демонтаж аварійної стели Монументу Слави на вул. Стрийській.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, сьогодні Галицька районна адміністрація підписала угоду з підрядною організацією на демонтаж найвищої стели Монументу Слави на вул. Стрийській, яка перебуває в аварійному стані.

"Під час обстеження було визначено, що найвища стела Монументу перебуває у гостро аварійному стані. Угоду сьогодні підписано і за сприятливих погодних умов роботи будуть розпочаті. Ті елементи, які можливо, і які готовий прийняти музей "Територія терору", будуть передані туди", – наголосив Андрій Москаленко.

Угоду на демонтаж аварійної стели Монументу Слави укладено з ТзОВ "БК Альтера" за 300 тис грн.

За даними порталу YouControl, ТзОВ БК "Альтера"зареєстроване у січні 2018 року у селі Рудними Миколаївського району, кінцевим власником фірми є мешканець Горлівки Донецької області Владіслав Дутка, а його статутний капітал становить 1000 грн.

 

Нагадаємо, наприкінці квітня у місті розпочали огородження Монументу Слави через її аварійний стан. Львівські депутати виділили на це 400 000 грн, а ще раніше міськрада дозволила демонтувати стелу із Монументу Слави та передати її до музею "Територія терору". Додамо, у травні міськрада заявила, що наразі не може демонтувати стелу Монументу Слави через складність робіт.

У Львові неодноразово піднімали питання щодо демонтажу Монументу Слави ще з 2014 року. У лютому цього року пам'ятник розмалювали і демонтували деякі елементи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.