Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

будівництво у Львові

П'ятниця, 21 грудня 2018, 16:54

У Личаківському районі збудують нову багатоповерхівку

Львівська міськрада дозволила львів'янці Галині Козловій звести багатоповерхівку з підземною автостоянкою на вул. Харківській, 27.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво Галиною Козловою багатоквартирного житлового будинку з підземною автостоянкою на вул. Харківській, 27 зі знесенням існуючої будівлі. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Будинок з підземною автостоянкою львів'янка Галина Козлова зведе на земельній ділянці, площею 0,0453 га, відомості про яку відсутній кадастровій карті України і яка призначена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-2 – зона малоповерхової квартирної житлової забудови відповідно до зонінгу Личаківського району.

Висота житлового будинку не повинна перевищувати 12,8 метрів до карнизу будинку №29 на вул. Харківській і до гребеня даху – 17,3 метрів від поверхні землі. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 28%. За попередніми підрахунками, будинок матиме не менше 4 поверхи.

Нагадаємо, Львівська міськрада також дозволила збудувати Глібу Ложкіну будинок з підземним паркінгом на вул. Ф. Ржегоржа, 11-А, а військовій прокуратурі – 8-поверховий будинок з підземним парківгом на вул. Батуринській, 2.

Крім цього, ТзОВ "Центр розвитку нерухомості", яке належить львівському бізнесменові Віталію Антонову, збудує готель на площі Міцкевича.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.