Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

субсидії

субсидії

rian.com.ua

Середа, 20 березня 2019, 11:58

Українцям почнуть виплачувати монетизовані субсидії

Монетизовані субсидії на житлово-комунальні послуги одержать ті, хто оформив їх до 31 грудня 2018 року

Про це повідомляє "Громадське".

Монетизовані субсидії одержить приблизно 3,5 млн домогосподарств. За словами директора департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченка, їх одержать ті, хто оформив субсидії до 31 грудня 2018 року.

"Ми говоримо десь про 3,5 млн одержувачів житлової субсидії, які її дійсно, починаючи з березня 2019 року, почнуть отримувати готівковими коштами. Пенсіонери – одночасно з пенсією, а хто не одержує пенсію – через "Ощадбанк", – заявив він.

Рішення про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі Кабмін ухвалив 27 грудня 2018 року.

Із 1 січня 2019 року в Україні почав діяти 1 етап монетизації субсидій. Відповідно до експертного висновку, на першому етапі вона торкнеться орієнтовно 100–150 тис. домогосподарств, які звернуться по субсидії з новим пакетом документів.

2 етап почнеться з 1 травня і стосуватиметься домогосподарств, яким призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. Третій етап розпочнеться з жовтня 2019 року, коли відбудеться повний перехід на монетизацію.

Нагадуємо, з 12 березня Ощадбанк виплачуватиме субсидії грошима. Отримати монетизовану субсидію в Ощадбанку зможуть маже 900 тисяч домогосподарств.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.