Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Короленка, 1а

вул. Короленка, 1а

Четвер, 18 квітня 2019, 14:44

Облрада Львівщини планує затвердити концепцію функціонування Будинку ветерана

Львівська облрада розгляне на сесії питання про затвердження концепції функціонування Будинку ветерана на вул. Короленка, 1а у Львові.

Про це йдеться у рішенені, підготовленому першим заступником голови Львівської обласної ради Андрієм Білоусом на розгляд наступної сесії облради.

Влада області підготувала проект для розгляду депутатами на наступній сесії Львівської обласної ради про затвердження концепції функціонування Будинку ветерана.

Зокрема, Будинок ветерана планують створити на вул. В. Короленка, 1а у Львові, де раніше знаходився Російський культурний центр. Будинок ветерана діятиме за пропозиціями волонтерських, благодійних, громадських організацій учасників АТО/ООС Львівщини.

Нагадаємо, на початку березня 2017 року Львівський апеляційний господарський суд ухвалив рішення, згідно з яким Російський культурний центр, що був у будівлі на Короленка, 1а, повинен звільнити приміщення, які були вивільнені на початку травня 2017 року. 

Було вирішено, що у приміщенні повинні вести діяльніть організації, пов'язані із АТО. Тоді ж співвласниця ТОВ "Партнерпроектбуд", що зголосилась виконати проект реставрації, Людмила Мануйлик, оприлюднила кошторис ремонтних робіт у приміщенні, що коштували близько 5 мільйонів гривень.

Восени 2018 року тут відкрили "Будинок воїна".

Детальніше інтер'єр культурного центру можна оглянути у фотопідбірці Варіантів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.