Новини

Во "Свобода"

Михальчишин звинуватив Садового у необов'язковій розтраті бюджетних коштів в сумі, що дорівнює як мінімум двом новим "Ланосам"

Михальчишин звинуватив Садового у необов'язковій розтраті бюджетних коштів в сумі, що дорівнює як мінімум двом новим "Ланосам"

i.obozrevatel.ua

Михальчишин звинуватив Садового у необов'язковій розтраті бюджетних коштів в сумі, що дорівнює як мінімум двом новим "Ланосам"

Вівторок, 24 квітня 2012, 16:00

Юрій Михальчишин звинуватив міського голову Львова Андрія Садового у розтраті бюджетних грошей на витрати на службовий транспорт чиновників Львівської міськради. Про це йдеться у листі Юрія Михальчишина.

Щоб виявити необов'язкові бюджетні витрати, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді здійснили перевірку трьох структурних підрозділів міськради: департаменту житлового господарства, виконкому та адміністративно-господарського управління ЛМР. Свободівці з'ясували, що формуючи бюджет на 2012 рік, чиновники Львівської міської ради і їхній шеф Садовий заклали для себе мільйони бюджетних коштів на обслуговування службового автотранспорту.

Ці півтора мільйона мали «списувати» на 10 автомобілів. По одному автомобілю марки «Toyota Camry», «Toyota Corolla» та «Mazda», 3 автомобілі марки «Toyota Avensis», також один автомобіль «ГАЗ-3110», один автомобіль «ГАЗ-31029» та вантажні «Mersedes Sprinter» і «Газель».

Найдорожчим автомобілем Львівської міської ради є авто міського голови. Річне обслуговування авто обходиться львів'янам у 174 946,56 грн. Година оренди «Toyota Camry»  вартує 51 грн. 13 коп. відповідно за місяць це – 8998 грн. 88 коп. Що цікаво, «садомобіль» вочевидь потребує більше бензину, ніж всі інші службові авто міськради. Адже один кілометр проїзду  для нього коштує вже 1 грн. 86 коп. Річне обслуговування авто обходиться містянам в 174946.56 грн. або ж 21868$. (Не враховуючи 20% ПДВ). До прикладу, новий автомобіль марки «Lanos» коштує близько 75000 грн. Висновок: міський голова Львова за рік «мандрів» службовим авто витрачає суму, яка еквівалента вартості двох нових автомобілів марки «Lanos». Не важко підрахувати, що за свою шестирічну каденцію Садовий «проїздив» не менше ніж 12 «Ланосів». 

У департаменті житлового господарства міськради чиновникам на обслуговування автомобілів потрібно 499 586 гривень на рік. Автопарк цього департаменту – це три автомашини марки «Toyota Corolla» та одна «Волга-ГАЗ-3110».

Варто зазначити, що усі службові автомобілі, якими користуються чиновники міськради, обслуговує і утримує комунальне підприємство «Ратуша-сервіс».

Михальничиш вважає, що 2 312 440 грн. на утримання автопарку лише трьох структурних підрозділів є захмарною сумою. Тому депутати внесли зміни до бюджетних видатків у 2012 році на проїзд чиновників. Адже суму видатків на службовий транспорт департаменту житлового господарства скоротили більше ніж у 4 рази і тепер чиновники мають на обслуговування свого автопарку на 2012 рік 111 237 грн. Обслуговування автопарку виконкому депутати скоротили більше ніж у 16 разів. Тепер міський голова і його підлеглі мають на переміщення 92 984 грн., а не 1 543 210 грн. Також депутати скоротили більше ніж у 8 разів транспортні видатки адміністративно-господарського управління Львівської міськради – з 269 644 грн. до 33 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.