Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 25 квітня 2019, 13:01

Садовий закликає Порошенка взоруватися на Львів

Андрій Садовий

Міський голова Львова запропонував державі брати приклад зі Львова щодо програми підтримки бійців АТО.

Про це сьогодні повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради.

Коментуючи зачитане на сесії міськради звернення до голови Верховної Ради України та прем'єр-міністра щодо прийняття змін до закону про соціальний захист військовослужбовців та ветеранів, поширивши на всю країну комплексну програму підтримки бійців, Андрій Садовий зазначив, що у місті вже більше 3 років діє така програма, проте держава не бере приклад зі Львова.

"Я звісно, буду продовжувати всі ці цікаві ідеї, які лунають в сесійній залі та від громадськості, щоб ми допомагали. Але дуже важливо, щоб держава в повній мірі виконувала свої функції. Я розумію, що міська рада є особливою в Україні, але я би дуже хотів, щоб держава виконувала свої повноваження, і у нас всі бійці були захищені" – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, на початку жовтня 2016 року Львівська міськрада передбачила матеріальну компенсацію бійцям АТО по 100 тис грн кожному замість земельних ділянок та внесли зміни до програми підтримки учасників АТО – мешканців Львова.

Програма діятиме у Львові до 2020 року. На виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять 410 млн грн: 10 млн виділили у 2016 році і по 100 млн грн виділяють кожного наступного року до 2020 року.

Додамо, раніше Андрій Садовий заявив, що йому не потрібно вчитися креативу у команди Зеленського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.