Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Геннадій Васьків

Понеділок, 3 червня 2019, 16:28

Садовий явив Львову обпечений лик Васьківа

Геннадій Васьків

Львівська міськрада показала фото Геннадія Васьківа, який отримав опіки обличчя через невідому речовину, якою якого облив Іван Спринський.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Заступник міського голови Львова Геннадій Васьків уже 2-й тиждень перебуває на лікарняному з опіками обличчя, спричиненими невідомою рідиною, яку на нього вилили псевдоактивісти під час засідання виконавчого комітету. Незважаючи на очевидні факти та докази нападу, винного все ще не покарано, а псевдоактивісти продовжують погрожувати працівникам мерії та чинити безчинства" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Активісти обуруються тим, що у п'ятницю, 24 квітня, троє чиновників міськради безкоштовно отримали квартири на які претендували учасники АТО зі Львова. Тоді ж під час виконкому активісти, серед яких були і учасники ГО "Рабів до раю не пускають", облили зеленою фарбою заступника Андрія Садового Геннадія Васьківа.

Тоді ж у міськраді повідомили, що через зелену речовину, якою активісти облили посадовців міськради Генадій Васьків отримав опіки частини обличчя.

Після цього посадовці міськради, яких облили фарбою написали заяви до Нацполіції, однак Міський голова Львова Андрій Садовий звинувачує поліцію в бездіяльності під час інцидентів у Львівській міськраді.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.