Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Понеділок, 15 липня 2019, 14:47

Вакарчук відчуває, що Твій голос може його не знайти

Святослав Вакарчук знову завітає до Львова у рамках передвиборчого турне партії Голос загумінками Галичини. 

У вівторок, 16 липня, Святослав Вакарчук разом з членами команди Голосу, музикантами і волонтерами побуває на Львівщині.

Про це повідомляє офіційний сайт Голосу.

У нього відбудеться зустріч з львів'янами на площі перед університетом ім. Івана Франка, а також візити у Жовкву, Червоноград, Кам'янка-Бузьку та Дрогобич.

Нагадаємо, на запитання журналістів чи є концерти Океану Ельзи під час передвиборчого турне Голосу політичною агітацією Вакарчук відповів, що це не політична агітація, а агітація якісної європейської музики.

"Чи концерт групи Океан Ельзи агітацією? Є. Це агітація якісної європейської музики. Чи є наші концерти політичною агітацією? Ні, не є, тому що там немає жодного слова про політику, жодного слова про наші політичні лозунги. І жодних графічних зображень під час виходу Океан Ельзи не буде. Це є наша принципова позиція" – розповів новоспечений політик.

Також він заявив, якщо під час виступу гурту з'явиться символіка Голосу, то концерт зупинять.

"Якщо я побачу, що під час виступу Океан Ельзи десь з'явиться символіка Голосу, то я сам зупиню виступ, бо це буде нечесно перед виборцями. І жодних графічних зображень під час виходу Океан Ельзи не буде. Це є принципова позиція нашого гурту" – заявив Вакарчук.

У травні Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії Голос й що у список партії не потрапить жоден народний депутат останнього скликання, а також він планує балотуватися у Верховну Раду на парламентських виборах. За кілька годин у його політичну партію зареєструвалося більше 2 000 учасників, а 50 волонтерів він включив до партійного списку Голосу на парламентські вибори.

Також лідер Голосу заявив, що його партія не фінансується за кошт олігархів й не буде об'єднуватися з іншими політичними партіями, а одним із завдань його партії у разі перемоги буде скасування мажоритарної системи.

А нещодавно під час концерту у Львові Святослав Вакарчук представив кандидатів своєї партії на мажоритарні округи Львівщини. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.