Новини

Соціум

Міськрада Львова визнала факт знищення бухгалтерських документів шкіл Галицького району

Міськрада Львова визнала факт знищення бухгалтерських документів шкіл Галицького району

www.pravda.lutsk.ua

Міськрада Львова визнала факт знищення бухгалтерських документів шкіл Галицького району

Четвер, 8 листопада 2012, 13:39

Під час перевірокв школах Галицького району ЛЬвова щодо факту розкрадання коштів виникла проблема з методом, який мав би використовуватися, оскільки фізично документів, які містили відомості про заробітну плату, та інших фінансових паперів, немає.

Це сьогодні на прес-конференції визнала керівник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Спочатку начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна заперечувала факт знищення фінансової документації в школах Галицького району.

Варіанти звернулися з офіційним запитом до ДФІ у Львівській області про факт перевірки у відділі освіти. ДФІ відповіла Варіантам таке: «У ході перевірки встановлено, що у відділі освіти відсутні бухгалтерські документи, що фіксують і підтверджують здійснені фінансові операції за весь ревізійний період (2010-2012 рр. авт..), у тому числі і щодо виплати заробітної плати через касу централізованої бухгалтерії та установи банків. Зважаючи на те, що ревізії проводяться за оригіналами документів об'єкта контролю, проведення ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти з усіх питань, передбачених програмою, за даних обставин не надалось можливим».

Гелена Пайонкевич пояснила, що комісія, яка здійснювала перевірку, пішла іншим шляхом: «Кожного разу при нарахуванні зарплати, сплачується податок, а з виплачених податків можна визначити, яка сума підлягала оподаткуванню. А сума, яка перераховувалася на карточки, була зовсім іншою і різниця становила більше 2 млн. грн. Це не можу бути похибкою».

За словами Гелени Пайонкевич, не виключено, що сума розкрадених грошей є більшою, а також є інші зловживання. На сьогодні комісія ще не завершила перевірку. Зараз правоохоронні органи розслідують справу.

«Станом на сьогодні є цивільний позов в інтересах держави в особі управління освіти до відповідних посадових осіб, прізвища яких розголошувати поки що не буду. Їх прокуратура вважає такими, які заподіяли шкоду міському бюджету», - додала Гелена Казимирівна Пайонкевич.

Нагадаємо, справа з розкраданням коштів в школах Галицього району Львова набула розголосу кілька місяців тому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.