Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Вівторок, 10 вересня 2019, 15:04

Батьківщина підтримала зміни до Кримінального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес

Батьківщина підтримала в першому читанні за основу проект Закону про внесення змін до ККУ та КПКУ щодо зменшення тиску на бізнес.

Як зазначив під час свого виступу з трибуни народний депутат фракції Михайло Цимбалюк, законопроект №1080 на часі й змін у Кримінальному кодексі вимагає велика частина українського бізнесу, передає прес-служба партії.

«Згідно із законопроектом пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України, згідно з якими виключити статтю 205 КК України, за якою визнається кримінально караним створення або придбання суб’єктів підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона», – сказав політик.

Представник «Батьківщини» наголосив на тому, що стаття 205 КК України в компетенції податкової міліції, яка впродовж останніх трьох років діє поза юридичним полем.

«Якщо проаналізувати судову практику, то в Єдиному державному реєстрі судових рішень за 2016-2018 роки за ст. 205 КК України було зареєстровано майже 400 справ і лише 40 з них мали реальні вироки. Решта –угоди зі слідством. Це свідчить про те, що не було ретельного досудового дослідження складу злочину», – розповів Михайло Цимбалюк.

Він також зазначив, що законопроект у другому читанні потребує додаткових правок і фракція «Батьківщини» готова долучитися до їх напрацювань.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.