Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Пластова

вул. Пластова

П'ятниця, 27 вересня 2019, 14:45

Львів'яни вимагають вимірювати забруднення повітря на вул. Пластовій

Мешканці житлового будинку, який найближче розташований до львівських очисних споруд хочуть відстежувати їхній шкідливий вплив на населення.

27 вересня, на порталі е-петицій Марія Щебет зареєстрував петицію з вимогою встановити прилад вимірювання забруднення повітря на вул. Пластовій, 13, з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення.

За словами автора петиції Львів недавно приєднався до світової тенденції моніторингу забруднення повітря в режимі онлайн, з доступом до результатів усіх користувачів інтернету.

"Такі прилади, в першу чергу, повинні бути встановлені поблизу промислових підприємств, з метою контролю екологічності їхньої діяльності. Саме тому, пропоную встановити такий вимірювальний прилад на вул. Пластовій, 13 (житловий будинок, найближче розташований до львівських очисних споруд) з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення" – йдеться у тексті петиції..

Автор зазначила, що зараз у Львові діє такий прилад на вул. Клепарівській, де фіксуються перевищення шкідливих речовин у повітрі і негативний вплив на здоров'я.

Наразі петиція набрала 42 голоси із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, на вул. Пластовій збудують сміттєпереробний завод, роботи мають стартувати вже у вересні цього року. 

У серпні цього року ЛКП "Зелене місто" повинно було відкрити станцію з компостування органічних відходів біля майбутнього львівського сміттєпереробного заводу, на вул. Пластовій, 13 до кінця цього місяця.

Зазначимо, у вересні минулого року львівські депутати не підтримали петицію про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13 та пошуки для цього нової земельної ділянки. Тоді ж міський голова Львова прокоментував соціальну напругу, що виникла у звязку з будівництвом сміттєпереробної станції.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.