Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

готель "Львів"

готель "Львів"

Четвер, 31 жовтня 2019, 14:47

Львівські рагулі не хочуть ліквідувати парковку біля готелю Львів

Львівські депутати не підтримали електронну петицію про ліквідацію парковки біля готелю Львів.

Сьогодні, 31 жовтня, на сесії Львівської міської ради депутати не підтримали електронну петицію про ліквідацію парковки біля готелю "Львів".

"За" проголосували 17 депутатів, що є недостатнім для прийняття рішення.

Ще 23 липня червня на порталі е-петицій була зареєстрована петиція Остапа Крачука "Ліквідувати парковку біля готелю "Львів", яка станом на 17 вересня  цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

У тексті петиції вказано, що необхідно забрати парковку біля готелю "Львів", а на її місці облаштувати пішохідну зону. Ця вимога пов'язана із тим, що припарковані автомобілі на проспекті В'ячеслава Чорновола, 7, біля готелю "Львів" створюють дискомфорт пішоходам, оскільки парковка звужує пішохідну зону.

"Крім того запарковані там автомобілі заважають руху громадського транспорту. Забезпечуючи комфортне паркування для кількох авто створюються незручності для тисяч львів'ян на гостей міста" – йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, у 2015 році Львівська міськрада виключила з переліку парковок "кишеню" на проспекті Чорновла біля готелю "Львів", яка протягом кількох років була офіційним місцем для службового паркування готелю, а на її місці хотіли облаштувати зупинку громадського транспорту. 

Також раніше депутати не підтримали петицію з проханням забрати парковку біля "Гранд Готелю", а депутат Львівської міськради Григорій Козловський запропонував облаштувати паркінг на площі перед Оперним театром.

Крім цього, у місті У Львові зареєстрували електронну петицію з проханням ліквідувати парковки та літні майданчики на проспекті Свободи, які перешкоджають руху пішоходів.

Додамо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.