Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

теплопостачання

П'ятниця, 1 листопада 2019, 10:45

З бюджету Львівщини скерували 3 млн грн на опалення у Новому Роздолі та Новояворівську

теплопостачання

Новояворівськ та Новий Розділ отримають новий транш з резервного фонду бюджету Львівщини. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 31 жовтня, комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила терміново скерувати з резервного фонду Львівщини 2,7 млн грн на запуск опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі. 

Кошти виділяють на поворотній основі. 

Міським головам Новояворівська та Нового Роздолу доручили невідкладно укласти відповідні договори, а директорові виконавчо компанії ПП "Гарант Енерго М" – забезпечити цільове використання цих коштів.

Зазначимо, 29 вересня, під час сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра фінансів України та Міністра розвитку громад та територій України щодо виділення коштів з Державного бюджету України на опалювальний сезон у Новому Роздолі та Новояворівську. 

Додамо, раніше міськрада Нового Роздолу відмовлялась від коштів резервного фонду для запуску місцевої ТЕЦ. 

Нагадаємо, 18 жовтня, Львівська ОДА визнала ситуацію з опаленням у Новояворівську та Новому Роздолі "надзвичайною". Згодом за розпорядженням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського з резервного фонду обласного бюджету виділили перший транш у 1,9 млн грн для недопущення зриву опалювального сезону цих у містах.

Додамо, наприкінці вересня 2018 року тендерний комітет АРМА обрав компанію "Гарант Енерго М" управителем активів, арештованих у рамках кримінального провадження щодо ТОВ "Енергія-Новий Розділ" і ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" й звинуватило керівництво арештованих Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ, які належать Дубневичам, у блокуванні поставки тепла і гарячої води мешканцям цих міст.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.