Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Липинського

google.maps

Вівторок, 19 листопада 2019, 17:35

Львів'яни просять продовжити автобусну смугу по Липинського та Хмельницького

вул. Липинського

У петиції вимагають облаштувати окрему смугу громадського транспорту з на вулицях Липинського і Богдана Хмельницького.  

19 листопада, на порталі е-петицій Ігор Савченко зареєстрував петицію з вимогою впровадити смуги громадського транспорту на вулиці Липинського і Богдана Хмельницького.

За словами автора петиції, таке рішення дозволить значно пришвидшити рух громадського транспорту на цих ділянках.

"Прошу впровадити смуги громадського транспорту на Липинського і Богдана Хмельницького (від кільця з Липинського до кінцевої 53 автобусу)
Так як зараз Липинського має дві смуги для приватного транспорту, а проспект Чорновола - одну (і одну для ГТ), то дві смуги Липинського не мають ніякого сенсу, бо всеодно стоять через те, що переходять в одну смугу на Чорновола" – йдеться у тексті петиції.

Наразі петиції набрали 2 голоси із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Нагадаємо, 14 листопада, у Львові зареєстрували петицію з вимогою ліквідувати смуги для руху громадського транспорту по проспекті Чорновола, яка за 4 дні набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Додамо, у вересні у Львові зареєстрували е-петицію з проханням дозволити автівкам після години-пік користуватися окремою смугою для громадського транспорту на пр. Чорновола.

Зазначимо, у липні тривав ремонт проспекту Чорновола, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Тут облаштували окрему слугу руху для громадського транспорту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.