Новини

ВРУ

Депутат пропонує штрафувати за графіті на стінах будинків

Депутат пропонує штрафувати за графіті на стінах будинків

http://tsn.ua

Депутат пропонує штрафувати за графіті на стінах будинків

Четвер, 26 квітня 2012, 11:35

Депутат Верховної Ради Валерій Писаренко (позафракційний) пропонує парламенту ввести штраф в розмірі близько 8 тис. грн. за самовільне нанесення зображень або написів на будівлі і споруди. Про це йдеться в проекті закону № 10375, зареєстрованому в Раді 20 квітня.

Депутат Писаренко пропонує ввести штраф у розмірі від 300 до 500 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (5 100-8 500 гривень). Альтернативою штрафу, згідно законопроекту, можуть бути громадські роботи на строк від 13 до 16 годин.

Відповідні доповнення пропонується внести до Кодексу про адміністративні правопорушення.

У пояснювальній записці до законопроекту Писаренко зазначає, що самовільне нанесення написів, розфарбування фасадів будівель в населених пунктах, стін, споруд і приміщень в місцях загального користування зазіхає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, порушує архітектурну концепцію містобудування, а в окремих випадках , є носіями негативної (непристойної) інформації.

Прийняття документа сприятиме захисту зовнішнього та внутрішнього вигляду будівель, споруд та архітектурного ансамблю населених пунктів, – вважає Писаренко.

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.