Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Сихів

Понеділок, 10 лютого 2020, 17:40

На Сихові за два мільйони гривень обріжуть дерева

Сихів

Сихівська РА замовила санітарну обрізку дерев у районі за 2 млн грн у львівського підприємця.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з озеленення – формувальну та санітарну обрізку, видалення та висадку окремих дерев та кущів на території Сихівського району, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 31 січня, участь у ньому взяли підприємці Микола Коминський та Володимир Децик, які запропонували здійснити роботу за 2 050 000 грн і 2 150 000 грн відповідно. Переможцем обрали Миколу Коминського, а очікувана вартість послуг становила 2 200 000 грн.  

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру протягом року має обстежувати стан дерев, які знаходяться на території району, а також здійснювати їх санітарну обрізку. У цей перелік входять:

- омолодження старих дерев;

- формування крон дерев;

- обрізування з проріджуванням крон дерев;

- зняття сухостійних, хворих і аварійних дерев;

- розкряжування повалених дерев;

- стрижка живоплоту;

- корчування пнів дерев.

За даними порталу YouControl, Микола Коминський, львів'янин, з 2001 року є фізичною особою-підприємцем, займається вантажним автомобільним транспортом та наданням ландшафтних послуг.

Нагадаємо, у грудні минулого року виконком Львівської міськради прийняв рішення створити нову систему управління заленими насадженнями у Сихівському районі, яка передбає ведення обліку дерев, контроль за їхнім станом та своєчасну заміну. Якщо ця система ефективно працюватиме, то її впровадять й в інших районах міста.

Додамо, у червні 2019 року у Львові підтримали електронну петицію проти варварської обрізки дерев, а у травні 2019 року міський голова Львова Андрій Садовий запропонував ввести нову посаду ландшафтного архітектора Львова, який контролюватиме процес обрізки дерев.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.