Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Укрпошта

Четвер, 6 лютого 2020, 16:00

Понад 300 відділень Укрпошти на Львівщині обладнали терміналами для зняття готівки

Укрпошта

Користувачі послуги можуть отримати суму від 50 грн до 10 тисяч грн за одну операцію. 

Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".

Відтепер у відділеннях зв'язку можна зняти готівку через POS-термінали Укрпошти. Понад 3000 автоматизованих відділень Укрпошти обладнали терміналами для зняття готівки без комісії.

Окрім сплати банківською карткою за комунальні платежі, перекази та інші товари чи послуги, клієнти можуть зняти готівку через  POS-термінали Укрпошти.

Така можливість з’явилася у  обласних центрах та населених пунктах із понад 2000 жителів, де скорочуються банківські відділення та банкомати, але є відділення Укрпошти із POS-терміналами.

"Укрпошта, як найбільша мережа автоматизованих відділень, прагне надавати популярні серед клієнтів послуги. Незважаючи на тренд діджиталізації, ми бачимо запит на зняття готівки. Тому після успішного пілота послуги на Львівщині, зараз її тиражуємо по всій країні і клієнти мають змогу зняти готівку без комісії в Укрпошті" – відзначила директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Юлія Мороз.

Користувачі послуги можуть отримати суму від 50 грн до 10 тисяч грн за одну операцію. Комісія за зняття готівки в автоматизованих поштових відділеннях відсутня, проте можлива комісія банку, що випустив картку. 

У серпні минулого року мешканці Львівської області першими отримали можливість знімати готівку з банківської картки в 315 автоматизованих відділеннях.

Перелік поштових відділень, де можна зняти готівку – за посиланням.

Як повідомлялося, Укрпошта встановила POS-термінали для прийому оплати платіжних карт в найбільш завантажених поштових відділеннях України у обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів. Компанія входить до топ-5 учасників платіжних систем за кількістю торговельних терміналів.

Нагадаємо, у серпні 2019 року Укрпошта обладнала 315 відділень області терміналами, у яких можна зняти готівку без комісії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.