Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Шевченківський гай

Середа, 11 березня 2020, 11:00

У Львові шукають підрядника для будівництва інформаційно-освітнього центру у Шевченківському гаю

Шевченківський гай

Музей народної архітектури і побуту ім.К.Шептицького замовив за 30,2 млн грн будівництво інформаційно-освітнього центру.

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького оголосив тендер у системі ProZorro на будівництво інформаційно-освітнього центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького на вул. Чернеча Гора, 1 (коригування)які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартує 23 березня, а очікувана вартість послуг становить 30 283 344 грн.

Як вказано у закупівлі, інформаційно-освітній центр, який мають збудувати, – одноповерхова будівля з цокольною частиною, яка займатиме площу у 1100 кв.м. Крім цього, на території ділянки запроектовано вхід для відвідувачів музею, під’їзд автотранспорту для обслуговування кафе та котельні, місця для відпочинку відвідувачів.

Центр складатиметься із чотирьох основних зон та двох допоміжних. До основних входять: транзитно-інформаційна зона головного входу музею (для відвідувачів музею), зона кафе, виставкова зона, науково-освітня зона проведення майстер класів та конференцій (для загалу). Допоміжні зони: технічно-господарська та адміністративно-побутова.

Основна частина споруди запроектована в одному рівні без перепадів, без сходинок і з'єднується з навчально-лекційною та адміністративною зонами, розташованими в пониженій частині, за допомогою виставкового пандусу.

Одночасно у інформаційно-освітньому центрі зможуть перебувати 400 людей.

Нагадаємо, у червні 2019 року виконком Львівської міськради затвердив будівництво нового адмкорпусу в Шевченківському гаю, висота якого становитиме 5 метрів і який буде скляним. На спорудження цього корпусу з бюджету Львова виділили 30 млн грн.

Додамо, у листопаді 2017 року Львівська міськрада затвердила стратегію розвитку Шевченківського гаю до 2027 року, яка передбачає зведення нових об'єктів на території музею: інформаційно-освітній центр, фондосховище і новий адмінкорпус. Після введення цих споруд у експлуатацію існуючий адміністративний корпус музею сакралізують та передадуть для монастиря Свято-Іванівської лаври Студійського Уставу УГКЦ.

А вже 16 травня 2019 року архітектори Шевченківського гаю Ігор та Марта Цимбровські презентували повний перелік проектів нових об’єктів інфраструктури. 

Також у травні 2018 року у Шевченківському гаю дозволили облаштувати автостоянку для індивідуального транспорту та туристичних автобусів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.