Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Консульство Польщі у Львові

П'ятниця, 13 березня 2020, 14:07

Генконсульство Польщі у Львові призупинило прийом осіб через коронавірус

Консульство Польщі у Львові

З 12 березня тимчасово призупиняють прийом осіб, які подають заяви на отримання карти поляка.

Про це повідомляє Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові на своїй сторінці у Фейсбуці.

Консульство опублікувало оголошення про зміни режиму роботи своїх відділів з 12 березня, однак у повідомленні не вказано, на який термін призупиняють роботу установи.

Зокерма:

- відділ Карти Поляка тимчасово призупиняє прийом осіб, які подають заяви на отримання першої карти поляка. Особи, які подають заяви на продовження дії карти поляка, прийматимуть щочетверга з 9.00 до 14.00 год. Особи, що були зареєстровані для подання заяв на 16 та 18 березня, зможуть це зробити в інший період;

- відділ з юридичних питань та консульської допомоги призупиняє прийом осіб. Прийом відбуватиметься виключно у невідкладних та нещасних випадках, які вимагатимуть втручання або допомоги консула.

- відділ Полонії призупиняє організацію зустрічей на території установи та участь у заходах на території Львівського консульського округу.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. Також міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках Львова. Таке ж рішення прийняла й Львівська ОДА.

Львівська опера до квітня скасувала усі вистави через коронавірус, також у Львові призупинили роботу всіх кінотеатрів.

Раніше Варіанти побували на брифінгу міського голови Львова Андрія Садового щодо обмежувальних заходів у Львові, які вводить Львівська міська рада для убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.