Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

комунальні послуги

Понеділок, 16 березня 2020, 15:05

Львівгаз і Львівобленерго не відключатимуть від послуг боржників на час карантину

комунальні послуги

Облгази і обленерго не відключатимуть споживачів за несплату в період карантину.

Про це повідомляє Українська правда.

За словами глави профільного комітету Верховної Ради Андрія Геруса, підприємства, що здійснюють надання комунальних послуг, зокрема, облгази і обленерго не відключатимуть споживачів через неоплачені на тлі карантину рахунків.

"З такими підприємствами як обленерго і облгази є домовленості, про те, що вони не будуть відключати споживачів в період карантину. Також ми будемо ініціювати на законодавчому рівні скасування пені за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ під час карантину, зміни в порядок надання субсидій, щоб в разі виникнення у громадян заборгованостей, вони не приводили до втрати субсидій", – наголосив Андрій Герус.

За його словами, потрібно уникати відвідування центрів обслуговування і банківських відділень і по можливості здійснювати оплату рахунків онлайн.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на 16 березня в Україні виявили 5 випадків захворювання на коронавірус, а 13 березня через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

У Львові закрили усі торгово-розважальні центри і заклади громадського харчування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.