Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЦНАП

Вівторок, 17 березня 2020, 09:55

У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі

ЦНАП

Фізичний прийом документів в територіальних підрозділах наразі призупинено. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З метою уникнення поширення вірусних інфекцій, Центри надання адміністративних послуг у Львові переходять на дистанційний режим обслуговування. Фізичний прийом документів в територіальних підрозділах наразі призупинено. Відповідне рішення сьогодні прийняла міська комісія ТЕБ та НС.

"Якщо мешканці потребують отримання консультації щодо замовлення послуг або раніше поданих документів, просимо телефонувати в Кол-центр ЦНАП за номером 032 2975–795 (пн – пт., з 9:00 до 18:00 год.). Адміністратори працюватимуть щоденно і надаватимуть консультації про те, як можна замовляти послуги без відвідування підрозділів ЦНАП" – йдеться у повідомленні.

У режимі он-лайн працюватимуть також відділи соціального захисту та центри туристичної інформації, які будуть здійснювати свою роботу (прийом документів забезпечити виключно дистанційно – поштою або через електронні сервіси на офіційних сайтах).

Видача раніше поданих документів повинна здійснюватися в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом. Обслуговування відвідувачів здійснюватиметься виключно за наявності засобів індивідуального захисту у працівників.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від вчора у Львові закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. 

Станом на ранок в Україні зафіксували вже 7 випадків зараження коронавірусом, а у Львівській інфекційній лікарні перебуває 8 хворих з підозрою на коронавірус.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.