Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад

Понеділок, 16 березня 2020, 11:40

У Львівській інфекційній лікарні перебуває 8 хворих з підозрою на коронавірус

медичний заклад

Серед пацієнтів двоє людей з Дрогобицького району, одна з Перемишлянського, та п'ятеро зі Львова.

Про це під час брифінгу у Львівській ОДА повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

За його словами станом на сьогодні у Львівській інфекційній лікарні перебувають 8 пацієнтів з гострими распіраторними захворюваннями у яких є підозра на коронавірус.

"У пацієнтів відібрали відповідні тести та відправили у Київ на діагностику. Скоріш за все результати ми отримаємо протягом найближчих двох днів. Двоє осіб є з Дрогобицького району, одна з Перемишлянського, а всі решта зі Львова" – пояснив Андрій Васько.

Він додав, що всі медичні заклади переведені в режим карантину, а це означає, що у них припинена планова госпіталізація пацієнтів і надання медичної допомоги. На час карантину припинено консультативну допомогу, профілактичні огляди та флюрографічне обстеження.

"Просимо мешканців Львівської області без нагальної потреби не відвідвати медичні установи. У пацієнтів, в яких є невисока температура та легкий насмарк звертатися в телефонному режимі до сімейного лікаря. Також просимо без нагальної потреби при незначних змінах в стані здоров'я не викликати бригади екстренної медичної допомоги" – додав Андрій Васько.

Він також зазначив, що бригади екстренної медичної допомоги першочергово обслуговуватимуть пацієнтів, які перебувають у невідкладних станах, а саме інсульт, інфаркт, пологи, травми та підозра на коронавірус.

Сьогодні Львівську інфекційну лікарню переведуть у монопрофільний стаціонар для лікування пацієнтів з коронавірусом, тому її звільнять від усіх інших пацієнтів. Аналогічні заходи проведуть у 8-міській клінічній лікарні та госпіталі у Винниках. Крім того, усі медичні установи, в яких перебуватимуть хворі на коронавірус перебуватимуть під наглядом силових структур.

Зазначимо, у Львівській інфекційній лікарні готові прийняти 300 хворих з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. Станом на 13 березня в Україні виявили три випадки захворювання на коронавірус.

Того ж дня  Україні через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області, а Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на ранок в Україні зафіксували вже 5 випадків зараження коронавірусом, а у Львові у 4 людей перевіряють підозру на коронавірус.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Відсьогодні у Львові закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.