Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Приватбанк

Середа, 18 березня 2020, 11:20

Приватбанк перейшов на обмін валют в онлайн-режимі

Приватбанк

Відсьогодні Приватбанк розпочав здійснювати обмін валют тільки онлайн.

Про це повідомляє Українська правда. 

З 18 березня Приватбанк проводить валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування.

"Пріоритет онлайн валютообмінних операцій вводиться задля безпеки клієнтів у період карантинних заходів проти коронавірусу та до моменту відновлення міжнародного авіасполучення та поставок в Україну валютних банкнот з-за кордону", – зазначили в банку.

Готівкову валюту у касах Приватбанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується, за попереднім замовленням валютних коштів.

Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі.

Нагадаємо, 17 березня "Альфа банк" призупинив роботу 45 відділень і ввів обмеження на видачу готівкової іноземної валюти.

З 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на ранок 18 березня, в Україні зафіксували 14 випадків зараження коронавірусом та дві смерті. 13 березня через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.