Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

аеропорт "Львів"

Середа, 18 березня 2020, 13:00

Під час карантину аеропорт Львів прийматиме лише чартерні рейси з українцями з-за кордону

аеропорт "Львів"

Аеропорт не працюватиме в нічний час, усі кав'ярні та заклади, де готують їжу зачинили.

Про це повідомила прес-служба державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького".

Як вказано у повідомленні Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького під час карантин прийматиме лише чартерні рейси, якими повертаються додому українці, які відпочивали чи працювали за кордоном. 

Інші міжнародні та внутрішні рейси авіакомпанії призупинили або перенесли на інші дати. Працівників операційних служб перевели в мінімізований штатний режим роботи, а кав’ярні та заклади, де готують їжу перестали працювати.

"Оперативна робота аеропорту "Львів" продовжується. Львівське летовище не зупиняє свою операційну діяльність. І при потребі ми готові приймати авіарейси. З 17 березня аеропорт буде закритий в нічний час, але для прийому чартерів, його будуть відкривати" – йдеться у повідомленні.

Зокрема авіакомпанія Азур Ейр Україна здійснюватиме рейси з Шарм ель Шейху до Львова:

✈️ QU3232 Шарм ель Шейх - Львів (19 березня)

✈️ QU3232 Шарм ель Шейх - Львів ( 21 березня)

✈️ QU3232 Шарм ель Шейх - Львів ( 23 березня)

✈️ QU3232 Шарм ель Шейх - Львів ( 26 березня)

Нагадаємо, 16 юерезня у аеропорті "Львів" відмінили п'ять рейсів компанії Wizz Air та рейси до Відня Австрійських Авіаліній.

Wizz Air призупинить виконання усіх рейсів із та до України з 17 березня до 3 квітня. А з 5 березня авіакомпанія SkyUp призупинила виконання рейсів до італійського міста Турин через спалах коронавірусу на півночі країни. 

Додамо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. 

Станом на ранок, 18 березня, у Львові 24 людини госпіталізували з підозрою на коронавірус. У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від 16 березня у місті закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.