Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Фб Христини Процак

Понеділок, 30 березня 2020, 11:19

Cадовий нарешті доріс до крематорію у Львові

Андрій Садовий

У Львові цього року планують отримати необхідні дозволи та здійснити необхідні закупівлі для будівництва крематорію. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Ще в минулому році мерія Львова розпочала вивчати питання будівництва крематорію. Відтак, за словами міського голови Львова Андрія Садового, у цьому році місто планує отримати відповідні погодження.

"Ми займаємось питанням побудови крематорію. У цьому році ми плануємо всі відповідні закупівлі. Тут була тривала моральна дискусія. Ми збирали раду єпископів, і всі сказали, що готові. Ми почали цю роботу ще в минулому році, просто для будівництва необхідно зібрати багато дозволів та погоджень. Робота триває, і в цьому році буде завершена" – заявив Андрій Садовий. 

Він пояснив що є чіткий протокол поховань, який доведений до комунальних служб, які цим займаються. Зокрема, мають бути елементи індивідуального захисту, померлих мають ізолювати, а поховання має відбуватись у закритому режимі.

Зазначимо, 26 лютого, у  Львові планували оголосити Всеукраїнський конкурс на будівництво крематорію.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року у Львові провели публічну консультацію щодо доцільності будівництва крематорію. За даними управління інженерного господарства Львова, через 2-3 роки у місті зовсім не залишиться вільних ділянок для традиційних захоронень у землю. 

Додамо, за день до цього львівські депутати на сесії не підтримали електронну петицію про відкриття крематорію у Львові, хоча міський голова Андрій Садовий створив робочу групу щодо будівництва крематорію ще 19 червня минулого року. Перше її засідання відбулося в липні. На ньому запропонували виокремити відповідну земельну ділянку ділянку, площею 2,2 га поблизу Голосківського цвинтаря.

Додамо, що сільради поблизу Львова відмовилися виділити землю для будівництва крематорію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.