Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Вівторок, 31 березня 2020, 14:58

Кожного мешканця Львівщини, який повернувся з-за кордону, перевірять на коронавірус

медичний заклад у Львові

До кінця тижня Львівська ОДА планує протестувати на коронавірус усіх мешканців області, що нещодавно повернулися з-за кордону.

Про це сьогодні, 31 березня, під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА, керівник комісії із ліквідації надзвичайної ситуації Іван Собко.

"Сьогодні під час засідання штабу ми прийняли рішення затвердити мобільні бригади, яким доручили забезпечити проведення тестування із залученням сімейних лікарнів, лікарів районних лікарень, для того, щоб охопити всіх мешканців, які повернулися з-за кордону за останні два тижні" – наголосив Іван Собко.

За його словами, таке рішення стало можливе після отримання областю тестів для визначення хворих на коронавірус.

"Голова ОДА розпорядився, враховуючи наявність тестів, а це шість тисяч, які нам надійшли як гуманітарна допомога, до кінця тижня провести тестування мешканів Львівської області в розрізі усіх територіальних одиниць" – додав Іван Собко.

Собко пояснив, що вчора протестували перших 70 мешканців Пустомитівського району, яку повернулися з-за кордону.

"Тестування вчора відбулося у Пустомитівському районі, працювали 4 бригади і було проведено перші 70 тестувань, на щастя, жоден не виявився інфікованим. Робота продовжується і до кінця тижня стоїть завдання протестувати всіх осіб у області, які повернулися з-за кордону" – заявив Собко.

Нагадаємо, 30 березня на Львівщині підтвердили 6 випадків зараження коронавірусом. З 26 березня у місті розпочали проводили тести на коронавірус методом проведення полімеразної ланцюгової реакції.

Вчора у Львові за допомогою експрес-тесту виявили коронавірус у водійки трамвая. Станом на 12:00 год сьогодні ще у двох водіїв АТП-1 з допомогою експрес-тестів виявили інфікування коронавірусом. 

Крім цього, з 30 березня у області встановили намети для сортування хворих на коронавірус за ступенем важкості захворювання ще до потрапляння в лікарню.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.