Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

продукти харчування

Вівторок, 7 квітня 2020, 11:00

Україна забезпечена продуктами харчування на 20 днів

продукти харчування

Торговельні мережі забезпечені запасами вершкового масла, цукру, олії, рису, гречки від 20 днів до місяця.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький на своїй стрінці у Facebook.

"Торгівельні мережі забезпечені запасами масла на 25 днів споживання, цукру на 20 днів споживання, олії на 25 днів споживання, рису на 25 днів споживання та гречки на 37 днів споживання" – наголосив Тарас Висоцький.

За його словами, реалізація гречки впала на 43%, продажі цукру – на 27%, сала – на 30%, масла вершкового – на 50%, борошна – на 10%, цибулі – на 22%.

Нагадаємо, ще наприкінці лютого Антимонопольний комітет зафіксував у деяких регіонах підвищення цін на гречку та овочі до 60%. А наприкінці березня Львівська ОДА скерувала звернення до Антимонопольного комітету для початку розслідування щодо підвищення цін на продукти у Львові та області.

Також уряд ввів квотування на експорт гречки до 1 липня 2020 року.

Крім цього, мережа магазинів АТБ знизить від 2 до 8% ціни на деякі продукти харчування та товари першої необхідності, а під час карантину найбільш вразливі верстви населення забезпечуватимуть продуктами.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.