Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Парк культури

Вівторок, 21 квітня 2020, 15:53

У Львові стартує ремонт центрального входу у Парк культури

Парк культури

Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького замовив за 1,8 млн грн ремонт споруди центрального входу.

Львівське комунальне підприємство "Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького" провело тендер у системі ProZorro на капітальний ремонт центрального входу Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького у Львові, який переможець тендеру має здійснити до 31 жовтня 2020 року.

Аукціон стартував 16 березня, участь у ньому взяли підприємство об'єднання громадян "Центр комплекс" та ТОВ "Орбудсервіс", які запропонували здійснити ремонт за 1 860 000 грн і 1 861 000 грн відповідно. Переможцем обрали "Центр комплекс", а очікувана вартість послуг становила 2 090 330 грн.

Як вказано у закупівлі, під час ремонту центрального входу у парк тут мають: облаштувати освітлення, відремонтували покрівлю, здійснити опорядження поверхні арки та огорожі, мощення з гранітної бруківки 100х100х50 мм, оновити дренажну систему та пандуси.

За даними порталу YouControl, підприємство об'єднання громадян "Центр комплекс" зареєстроване з 1993 року у Львові, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Засновником фірми є громадська організація "Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України". Розмір статутного капіталу підприємства становить 8 800 грн.

Додамо, це підприємство також здійснить реконструкцію спорткомплексу "Юність".

Нагадаємо, у січні у Парку культури обіцяли встановити іменні лавки усім, хто придбає матеріали для їх виготовлення, а у жовтні 2019 року заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив, що усі договори щодо торгівлі у парку культури та відпочинку імені Б.Хмельницького укладатимуть через ProZorro.

За чотири року у Парку культури встановили чотири нові атракціони, натомість списали атракціон "Дзвіночок" та "Сюрприз": у березні минулого року парк замовив новий атракціон "Літаюча машина", у листопаді 2018 року з балансу парку списали "Сюрприз", а у квітні 2019 року парк позбувся атракціону "Дзвіночок".

Варіанти зробили дроно- і фоторепортаж із "хоспісу роботів" – осіннього Парку культури, у якому доживають віку ретро-атракціони.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.