Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

П'ятниця, 8 травня 2020, 15:50

Послаблення карантину у Львові можуть переглянути при погіршенні ситуації із поширенням коронавірусу

Львів

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині вирішив, що в разі загострення ситуації план виходу з карантину можуть переглянути.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні відбулося чергове засідання Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині. Під час його роботи обговорювалися питання неухильного дотримання карантинних норм усіма суб’єктами господарювання, установами, закладами, органами місцевого самоврядування та мешканцями області.

Як зазначив під час засідання директор Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Роман Павлів, ситуація погіршується. Відтак, упродовж трьох останніх днів у Львівській області зростає кількість інфікованих Covid-19. Понад 60% – це мешканці міста Львова.

У значній мірі це відбувається внаслідок неузгодженого послаблення карантинних норм деякими органами місцевого самоврядування та нехтування правилами безпеки як окремими громадянами, так і торговими мережами.

"За таких умов послаблення карантинних заходів на території міста Львова вважаю за неможливе" – додав Роман Павлів.

Під час роботи обласного штабу підкреслено, що в разі загострення ситуації із поширенням коронавірусу план виходу з карантину може бути переглянутий.

За результатами роботи Обласного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення про те, що послаблення карантинних заходів у місті Львові можливе виключно за умови покращення епідеміологічної ситуації, що буде підтверджено Львівським обласним лабораторним центром центром.

З метою недопущення подальшого зростання заражених Covid-19, облдержадміністрація звертається до мешканців Львівщини щодо неухильного дотримання правил карантину.

Станом на сьогодні в Україні зафіксували 14 195 випадків зараження коронавірусом та 361 смерть. Щодо Львівщини, то у Львівській міськраді офіційно підтвердили 660 випадків зараження цим вірусом.

Нагадаємо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон. Сьогодні Кабмін оприлюднив перелік закладів, яким дозволять працювати з 11 травня.

Додамо, Львівщина не увійшла у перелік областей із найбільшою кількістю зроблених ПЛР-тестів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.