Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Володимир Зеленський

Середа, 20 травня 2020, 15:10

Зеленський повісив над Козицьким дамоклів меч ковіду

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський анонсував кадрові рішення для голів ОДА після завершення боротьби зі коронавірусом.

Сьогодні, 20 травня, на підсумковій прес-конференції президент Володимир Зеленський, після завершення боротьби зі спалахом коронавірусу будуть прийняті рішення щодо роботи голів обласних державних адміністрацій.

"Що стосується голів обласних державних адміністрацій – всі висновки по них після того, як ми закінчимо Covid-19. Одразу після Covid-19 будуть рішучі кроки, а зараз цього не можна робити. Я не можу зараз звільнити якогось губернатора – я просто боюся, що там завалиться весь процес" – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що 6 лютого президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив голову Львівської ОДА Максима Козицького. Також він був одним із кандидатів, яких Зеленський запропонував на цю посаду ще влітку минулого року, однак тоді головою Львівської ОДА призначили Маркіяна Мальського.

Максим Козицький до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна".

Раніше Козицький висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.