Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пасажирські перевезення

Четвер, 4 червня 2020, 11:40

Перевізники Львівщини планують пікетувати Львівську ОДА

пасажирські перевезення

Перевізники вимагають відновити пасажирське перевезення у області.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Завтра, 5 червня, представники Асоціації перевізників Львівщини планують влаштувати пікет перед будівлею Львівської ОДА, де засідатиме обласна комісія з ТЕБ і НС, з вимогою відновили пасажирські перевезення у області.

Основними вимогами перевізників є:

- дозволити роботу транспорту, гарантувати водіям право на працю, а пасажирам – свободу пересування;

- ввести представника транспортників регіону до складу обласної комісії з надзвичайних ситуацій, рішення про транспорт не приймати без перевізників;

- розібратися із нелегальними перевізниками.

"Шість тисяч робітників автотранспортних підприємств Львівщини мають намір послати своїх представників для мирного пікету Львівської обласної держадміністрації. Люди уже котрий місяць на карантині, уже втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 5 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Відтак, до 5 червня залишаються забороненими: перебування в громадських місцях без масок, робота ТРЦ та закладів громадського харчування, приміські та міжміські перевезення.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.