Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

Понеділок, 15 червня 2020, 15:13

Львівське підприємство виготовлятиме костюми спецзахисту для медиків Франції

промисловість Львівщини

Швейне підприємство Львівщини отримало замовлення від уряду Франції на масове виготовлення одноразових медичних халатів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Швейне підприємство ТОВ "Сежетекс-Юа", що спеціалізується на виробництві робочого одягу для хімічної, автомобільної, фармацевтичної, харчової промисловості, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників отримало замовлення від уряду Франції на масове виготовлення одноразових медичних халатів.

Як розповіла директор ТОВ "Сежетекс-Юа" Оксана Гальо, для виконання замовлення, компанія потребує понад 6 тисяч працівників для пошиття 100 млн медичних халатів.

"Це дуже гарні можливості для подальшої співпраці з урядом Франції. Ми розуміємо брак досвіду в цій сфері для підприємств області, але також це гарна можливість для виробництв, які через карантин, не працюють на повну потугу. Важливо сьогодні показати нашу спроможність до таких об’ємів виробництва", – зазначила Оксана Гальо.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 19 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також, станом на 11 червня, Львівська область не відповідала критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.