Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

Вівторок, 16 червня 2020, 11:44

У пункті пропуску Шегині-Медика повністю відновили рух транспорту

пункт пропуску

Польща відкрила для авто пункт пропуску Медика, що навпроти Шегині.  

Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

Сьогодні, 16 чеорвня, прикордонники Польщі повідомили про рішення відновити рух автотранспорту через пункт пропуску Медика, відтак Держприкордонслужба України забезпечила можливість пропуску легкового та вантажного транспорту у пункті пропуску Шегині, що навпроти польського.

Наразі на кордоні з Польщею працюють чотири пункти пропуску: Краковець – Корчова, Рава-Руська – Гребенне, Шегині-Медика та Ягодин – Дорогуськ, адже 8 травня уряд відкрив пункт пропуску Рава-Руська на кордоні з Польщею, а з 13 травня Кабмін вирішив відкрити пішохідний пункт пропуску Шегині.

"Держприкордонслужба України готова розпочати здійснення пропускних операцій в автомобільних пунктах пропуску Смільниця-Кросценко, Угринів-Долгобичів, Грушів-Будомеж та Устилуг-Зосин одразу, як тільки суміжна сторона відновить пропуск" – йдеться у повідомленні.

Крім цього, у польському виданні Portal Gov.pl наголосили, що з 16 червня у цьому пункті пропуску поновлюються цілодобові прикордонні перевірки автомобілів та ванжажівок щодо санітарного контролю, а також прикордонна служба Польщі реєструє у спеціальній санітарній базі даних дані про місце знаходження осіб, які перебувають на карантині.

Нагадаємо, з 7 квітня закрили пішохідне сполучення у всіх пунктах пропуску. Крім цього, Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Також з 29 травня з української сторони відкрили ще три пункти пропуску на кордоні з Польщею.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.