Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пасажирські перевезення

Понеділок, 22 червня 2020, 15:14

На Львівщині відновлюють пасажирські перевезення

пасажирські перевезення

З 23 червня відновлюють обласні, приміські й міжміські пасажирські перевезення.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

З 23 червня перевізники області запустають обласні, приміські й міжміські пасажирські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину.

"Із 23 червня транспорт області працюватиме. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів №500 від 17 червня 2020 року, АТП вживатимуть усіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними" – йдеться у повідомленні.

Водії впускатимуть у салон маршруток лише пасажирів з масками і лише ту кількість пасажирів, на яку розраховані місця для сидіння.

Нагадаємо, ще з 5 червня перевізники Львівської області розпочали пікет біля будівлі Львівської ОДА, під стіни якої приїхали на автобусах, вимагаючи відновити пасажирські перевезення у області.

Зазначимо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 22 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також карантин в Україні продовжили до серпня. Тоді ж наголошувалося, що ми МОЗ передбачає можливість посилення карантину в певних окремих регіонах.

Станом на сьогодні у Львівській області підтвердили 3980 випадків зараження коронавірусом та 200 – за останню добу, що є найвищим результатом по Україні.

Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.