Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Понеділок, 3 серпня 2020, 11:02

Райони Львівщини поділили на зони: перелік

коронавірус

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте більшість районів віднесли до зеленої.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

З 3 серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19, яку затвердила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ще 31 липня.

Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Щодо Львівської області, то до помаранчевої зони за рівнем поширення коронавірусу віднесли Львів, Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівський райони.

Натомість Яворівський, Жовківський та Кам’янка-Бузький райони увійшли до жовтої зони, усі інші райони – до зеленої.

Нагадаємо, з 14 липня обласна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення частково послабити карантинні заходи на Львівщині: дозволила відкрити дитячі садочки, а також продовжила час роботи закладів громадського харчування до 23:00 год.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.